Офіційний сайт Волинської обласної партійної організації "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

«Батьківщина» розробила і внесла глобальний закон про заборону офшорів

Опубліковано в Новини
/
13 Кві 2016
0

sobralas-izyat-u-biznesa-10-mlrd-doll«Батьківщина» пропонує парламенту невідкладно розглянути заяву прем’єр-міністра про відставку та ухвалити низку пріоритетних законопроектів, зокрема, про деофшоризацію. Про це з парламентської трибуни у вівторок заявив заступник Голови фракції Сергій Соболєв.

Сергій Соболєв нагадав, що «Батьківщина» два місяці тому свідомо голосувала за незадовільну оцінку роботи уряду, розуміючи, що є лише один варіант, аби змінити ситуацію в країні, – повернутися на шлях європейських реформ. Тепер, за словами депутата, необхідно негайно ухвалити низку важливих законопроектів.

Зокрема, «Батьківщина» зареєструвала у парламенті проект глобального закону про деофширизацію та відповідні зміни до Податкового кодексу. У разі ухвалення закон дозволить чітко врегулювати ситуацію з так званими офшорними юрисдикціями, територіями, які відносяться до офшорних, та встановить порядок сплати податків в Україні, що зупинить витік грошей з нашої держави.

 – Ці законопроекти дають відповідь на запитання: як зробити, щоб мільярди доларів не витікали з України, – зазначив Сергій Соболєв. – При розробці цього документу було взято найкращий досвід країн, які за останні десятиліття навчилися боротися з офшорами.

Окрім того, представник «Батьківщини» закликав парламент ухвалити пакет законопроектів щодо реформування аграрного сектору, які вже третій місяць лежать у Верховній Раді без руху. Ще одним нагальним для парламенту питанням заступник Голови фракції назвав тарифну політику та зазначив – всі необхідні законопроекти з чіткими економічними розрахунками, що дозволять знизити тарифи, лежать у парламенті, але, на жаль, країну очікує чергове підвищення тарифів на газ.