Офіційний сайт Волинської обласної партійної організації "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

Вступ до партії

Шановний друже!

Твоя громадянська позиція, небайдужість до долі України, долі свого народу привела тебе на цю сторінку. Ми раді, що ти поділяєш цінності партії «Батьківщина», бо це загальнолюдські цінності – демократична та заможна держава, соціальна захищеність, свобода слова. Це цінності, які «Батьківщина» принципово захищає ось уже 15 років і захищатиме завжди.

Сьогодні нам потрібна твоя підтримка, твої таланти, твоя воля. Партійний квиток партії «Батьківщина» це не перепустка до спокійного життя – це можливість боротись за свої переконання як це роблять сотні тисяч членів партії, багатомільйонна армія громадських помічників, допомогу яких важко переоцінити. Боротись і перемагати. Перемогти і відчути себе людиною, особистістю, патріотом України.

Для участі просимо скачати анкету та віднести її до партійного осередку за місцем вашого проживання (розділ громадські приймальні)

GDE Помилка: Помилка при завантаженні файлу - При необхідності виключіть перевірку помилок (404:Not Found)

Це можливість у боротьбі та постійній роботі відчути себе громадянином, патріотом України. Такої України, якою бачать її мільйони чесних і небайдужих людей.