Офіційний сайт Волинської обласної партійної організації "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

Григорій Немиря закликав Арсенія Яценюка припинити шантажувати суспільство

Опубліковано в Всеукраїнські новини
/
22 Бер 2016
0

Заступник Голови партії «Батьківщина», Голова Комітету Верховної Ради України з прав людини Григорій Немиря наголосив, що прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк повинен припинити шантажувати суспільство і має піти у відставку.

Про це він сказав він під час програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

«Арсеній Яценюк заявляв, що він очолив уряд камікадзе. Камікадзе приносять себе у жертву заради інтересів власних громадян, а ми сьогодні маємо ситуацію, коли прем’єр-міністр Яценюк шантажує суспільство і країну», – вважає Немиря.

Політик переконаний: «Прем’єр-міністр з рейтингом в один відсоток повинен піти у відставку і дати країні шанс на гідне демократичне майбутнє».

Григорій Немиря також наголосив, що Арсеній Яценюк залишився при владі в результаті закулісної політичної змови олігархів, що є неприпустимим.

Окрім того, за його словами, головне не прізвище того, хто стане новим прем’єром, а програма, яку він запропонує і те чим вона буде відрізнятися від програми попереднього голови уряду.

Нагатдаємо, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко не виключає існування змови олігархів про те, щоб надалі залишити Арсенія Яценюка на посаді прем’єр-міністра.