Офіційний сайт Волинської обласної партійної організації "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

Наші громадські приймальні

м. Володимир-Волинський

Керівник –  Лукашук Михайло Миколайович

44700, м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 29.

Тел.  (03342)3-86-39, 098-482-47-44

03.m.Volodimir-Volin@gmail.com

 

м. Ковель

Керівник –  Гірич Наталія Вікторівна

45004, м. Ковель, вул. С.Бандери, 9

Тел. (03352)5-01-12, 097-617-83-42,  095-052-53-98

03.m.Kovel@gmail.com

 

Луцьк

Керівник  –

м. Луцьк , вул. Набережна, 2

Тел.

03.m.Luck@gmail.com

 

Нововолинськ

Керівник – Сторонська Ангеліна Андріївна

45400, м. Нововолинськ, 15 мікрорайон, 12/56

(03344)6-32-88, 093-332-71-45

03.m.Novovolinsk@gmail.com

 

Володимир-Волинський район

Керівник – Оніщук Алла Михайлівна

44700, м. Володимир-Волинський, вул. І.Франка, 2а

Тел. (03342)2-48-71, 050-337-78-70

03.r.Volodimir-Volin@gmail.com

 

Горохівський район

Керівник – Пушинська Тетяна Василівна

45700, м. Горохів, вул. Луцька, 22Б

Тел. (03379)2-16-75, 097-749-22-99

03.r.Gorohivskij@gmail.com

 

Іваничівський район

Керівник  –  Костецька Ольга Антонівна

45300, смт. Іваничі, вул. Грушевського, 12

Тел. (03372)2-16-96, 097-451-85-95

03.r.Ivanichivskij@gmail.com

 

Камінь-Каширський район

Керівник – Козік Юлія Анатоліївна

44500, м. Камінь-Каширський, вул. Шевченка, 5

Тел. (03357)5-01-07, 096-875-79-39

03.r.Kamin-Kashirski@gmail.com

 

Ківерцівський район

Керівник – Михайленко Людмила Павлівна

45200, Ківерцівський р-н, м. Ківерці, вул. Незалежності, 2

Тел. (03365)3-13-08, 066-733-81-24,  093-577-59-58

03.r.Kivercivskij@gmail.com

 

Ковельський район

Керівник – Кравчук Світлана Дмитрівна

45000, м. Ковель, вул. Грушевського, 14

Тел. (03352)5-01-12,  095 447 99 40

03.r.Kovelskij@gmail.com

 

Локачинський район

Керівник  – Садура Тамара Андріївна

45500, смт. Локачі, вул. Луцька, 2

Тел. (03374)3-00-87,  097 445 86 61

03.r.Lokachinskij@gmail.com

 

Любешівський район

Керівник  – Гладич Руслана Силівна

44200, смт. Любешів, вул. Червоноармійська, 24

Тел. (03362)2-26-84, 099-278-20-49

03.r.Ljubeshivskij@gmail.com

 

Любомльський район

Керівник – Мед Валентина Іванівна

44300, Волинська обл., м.Любомль вул.Незалежності, 20

Тел. (03377)2-41-72, 068-649-10-49

03.r.Ljubomlskij@gmail.com

 

 

Луцький район

Керівник – Якимлюк Валентина Ігорівна

43000, м. Луцьк, вул. Винниченка, 67/204

Тел. (0332)78-27-57, 099-739-93-32

03.r.Luckij@gmail.com

 

Маневицький район

Керівник – Веремчук Людмила Володимирівна

44600, смт. Маневичі, вул. Горького, 9

Тел. (03376)2-10-24, 067-987-81-68

03.r.Manevickij@gmail.com

 

Ратнівський район

Керівник – Михальчук Катерина Вікторівна

44100, смт. Ратне, вул. 1 Травня,1

Тел. (03366)2-25-93, 068-918-42-33

03.r.Ratnivskij@gmail.com

 

Рожищенський район

Керівник – Карпюк Тетяна Олександрівна

45100, м. Рожище, вул. Незалежності, 82

Тел. (03368)2-18-56,  095-759-03-54

03.r.Rozhiwenskij@gmail.com

 

Старовижівський район

Керівник  – Стружук Людмила Савівна

44400, смт. Стара Вижівка, вул Незалежності,

Те. (03346)3-02-03, 096-499-82-01

03.r.Starovizhivskij@gmail.com

 

Турійський район

Керівник  – Герешта Тамара Олександрівна

44863, смт. Турійськ, вул. Луцька,16

Тел. (03363)3-00-76, 096-806-19-31

03.r.Turijskij@gmail.com

 

Шацький район

Керівник – Маригода Любов Миколаївна

44000, смт. Шацьк, вул. Шковороди, 13

Тел. (03355)2-01-97, 097 -00-65-53

03.r.Shackij@gmail.com