Офіційний сайт Волинської обласної партійної організації "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

Ковельські «батьківщинівці» підтримала встановлення стели пам’яті загиблим у АТО бійцям

Опубліковано в Місцеві новини / Новини
/
28 Тра 2015
0

Ковельський мер-«батьківщинівець» Олег Кіндер та депутати фракції ВО «Батьківщина» у Ковельській міській раді взяли участь у відкритті стелу на честь земляків – загиблих учасників АТО.

Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної парторганізації.

«Рік минув з того часу, як у Ковель прийшла перша трагічна звістка з фронту. Біля міста Волновахи загинув ковельчанин Олександр Артемук. На жаль, ще п’ятеро жителів нашого міста не повернулися до рідних домівок», – наголосив мер-«батьківщинівець» Олег Кіндер.

На бульвар Лесі Українки, де встановлено стелу, прийшли рідні загиблих героїв, представники міської та районної влади, військові побратими, молодь та духовенство, аби згадати всіх поіменно та віддати данину шани.

За словами «батьківщинівця», боляче, шкода та безмірно прикро, що відійшли у вічність мужні воїни, сини, брати, мудрі чоловіки та найрідніші у світі татусі, які вже ніколи не обіймуть своїх найрідніших людей.

Духовенство Ковеля відслужило панахиду і провело освячення стели. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих українців від початку АТО на Сході країни.