Офіційний сайт Волинської обласної партійної організації "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

На Волині «батьківщинівець» організував акцію «Чисте довкілля»

Опубліковано в Місцеві новини
/
11 Кві 2016
0

DSCN5880

 

Більш як сто жителів підтримали ініціативу депутата Ратнівської районної ради (фракція «Батьківщина») Сергія Куша впорядкувати громадські місця свого населеного пункту.

Як повідомляє прес-служба обласного осередку, на заклик обранця громади Бродів відгукнулися люди різного віку, однак найбільше серед них було його ровесників – молодих хлопців і дівчат. Вони не тільки навели лад на вулиці Центральній, а й розчистили від сміття прибережну зону відпочинку біля озер Чисте та Мшано, куди в теплу пору року приїжджає багато людей. Тут учасники акції «Чисте довкілля» встановили п’ять нових альтанок, які виготовили власноруч, а також столики та смітники.

– Як депутат підтримую намір громади взяти під контроль риболовлю в озерах поблизу села, – розповів Сергій Куш. – Трапляється, що зловмисники користуються забороненими засобами. Щоб приборкати браконьєрів, вирішили забрати човни з озер, щоб ні в кого не було спокуси скористатися сітками для ловлі риби в період нересту.

DSCN5893

«Батьківщинівець» переконаний: спільна праця задля благоустрою рідного села згуртовує громаду. Він має чимало задумів, які планує здійснити разом зі своїми виборцями.