Офіційний сайт Волинської обласної партійної організації "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

Позачергові парламентські вибори неминучі

Опубліковано в Новини
/
27 Лип 2017
0

євтушок 2

«Парламент, який повністю втратив довіру свого народу, веде країну в нікуди. Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок у прямому ефірі телеканалу «NewsOne».

Після закінчення роботи чергової сесії Верховної Ради дуже хотілося б говорити про кроки, які поліпшили життя наших громадян. Та український парламент їх, на жаль, не зробив. Ми знову бачили постійну відсутність коаліції, підголосовування за злочинні законопроекти та кнопкодавство», – наголосив політик.

Через такі ганебні речі, на його думку, довіра українців повністю втрачена.

«А без підтримки свого народу країна не може рухатись далі. Тож необхідні позачергові вибори», – переконаний Сергій Євтушок.

Народний депутат також звернув увагу на легітимність нинішньої Верховної Ради.

«Одна з найбільших фракцій  –  «Народний фронт» має менш як 1% підтримки виборців. Рейтинг БПП також стрімко падає. То чи є легітимним парламент та сформований більшістю уряд, який ухвалює антинародні рішення, зокрема й через «договорняки» з іншими фракціями та групами, котрі віддають свої голоси за «потрібні» речі? Відповідь очевидна – Україні терміново необхідне повне перезавантаження влади», – вважає депутат від «Батьківщини».