Офіційний сайт Волинської обласної партійної організації "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

Сергій Власенко: Порошенко йде шляхом свого попередника

Опубліковано в Новини
/
14 Сер 2017
0

власенко

Народний депутат від фракції «Батьківщина» Сергій Власенко вважає, що за три роки перебування на посаді Президента України Петро Порошенко дав зрозуміти, що він взагалі не знає, як має функціонувати держава.

«Президент України керує країною, наче своєю шоколадною фабрикою, не розуміючи, як має функціонувати держава», – заявив парламентар виданню «ГОРДОН».

Коментуючи втрату українського громадянства екс-президентом Грузії Міхеілом Саакашвілі, Сергій Власенко зауважив: видавши указ про втрату українського громадянства екс-президентом Грузії, Петро Порошенко здійснив вчинок, неприйнятний у цивілізованому суспільстві.

«Імідж Порошенка зіпсує те ставлення до держави, яке він демонструє протягом усього свого президентства. На жаль, за три роки Порошенко дав зрозуміти, що не є державником. Громадянство – це не акція підприємства, яку захотів – подарував, захотів – забрав назад. До дій Саакашвілі можна ставитися по-різному, але вчинок Порошенка неприйнятний у цивілізованому суспільстві. До того ж він ніяк не прокоментував цієї ситуації. Так само він відмовчувався, коли громадянство відбирали в Боровика й Артеменка, – нагадав він.

Народний депутат від «Батьківщини» наголосив, що вирішення питань про втрату громадянства – у компетенції глави держави.

«Порошенко доруйнував судову владу в Україні. Тим самим він посилив недовіру громадян до судів. Те саме відбувається з державною службою й органами місцевого самоврядування. Зверніть увагу, як маса придворних політологів почала активно розповідати, що Порошенко не причетний до позбавлення Саакашвілі громадянства: мовляв, це все Міграційна служба. Але це була компетенція президента країни. І ми побачили його особисте рішення. А його мовчання завдає шкоди українській державі найбільше», – переконаний політик.

За його словами, українського громадянства позбавляють тільки тих, хто виступає проти Порошенка.

«Чому українського громадянства не позбавили Яресько, Абромавічуса, Супрун і Деканоїдзе? Вони ж усі мають ще одні паспорти. Чому українського громадянства позбавляють тільки тих, хто виступає проти президента? Це ганьбить країну та знижує рівень довіри до нашої держави. Наразі в України є купа причин для проведення дострокових виборів. І кожна з них може стати визначальною. Порошенко не розуміє або прикидається, що не розуміє, одного – він іде слідами свого попередника», – резюмував Сергій Власенко.