Офіційний сайт Волинської обласної партійної організації "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

У Луцьку «батьківщинівці» обговорили результати всенародного референдуму

Опубліковано в Новини
/
31 Лип 2017
0

бюро ЛМПО 1

На розширеному засіданні бюро партійці Луцького міського партосередку Волинської області обговорили хід всенародного референдуму щодо заборони торгівлі сільськогосподарською землею.

Партійці, депутати міської ради та члени ініціативної групи зібрали близько 8 тисяч підписів жителів обласного центру, які не згодні з відкриттям ринку сільгоспугідь, що може привести до катастрофічного скорочення поселенської мережі.

«Упродовж трьох місяців громадська приймальня «Батьківщини» працювала у наметах, де активісти роз’яснювали, які наслідки матиме для української економіки зняття мораторію на продаж родючої ріллі. Під час агітаційної кампанії «Від дверей до дверей» вони обійшли сотні квартир у багатоповерхових будинках, спілкуючись із їхніми власниками та розповсюджуючи спецвипуски газети «Батьківщина» і «Вечірні вісті», – розповів голова Волинської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Валерій Бондарук.

бюро ЛМПО

Він вручив подяки 14 членам ініціативної групи з опитування громадян та депутатам, котрі найбільш активно долучилися до проведення всенародного референдуму. За його словами, збір підписів щодо заборони на продаж сільськогосподарських земель триває і далі.