Офіційний сайт Волинської обласної партійної організації "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

Юлія Тимошенко: Перш ніж створювати новий Уряд, парламент має ухвалити рішення, які дозволять поліпшити життя людей

Опубліковано в Всеукраїнські новини
/
29 Бер 2016
0

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90

У вівторок, 29 березня,  лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко з парламентської трибуни закликала народних депутатів припинити кулуарні перемовини щодо прізвищ міністрів, а негайно ухвалити рішення, які дозволять покращити життя людей, а вже потім вирішувати питання про створення коаліції.

Юлія Тимошенко нагадала, що фракція проголосує за новий Уряд лише у випадку, коли Рада ухвалить рішення щодо продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, підтримки фермерських господарств, проведення індексації зарплат та пенсій та скасування податку на пенсії, зниження тарифів на послуги ЖКГ шляхом ліквідації їх корупційної складової.

Перший крок з ліквідації корупції зроблено – «Батьківщина» проголосувала за відставку генпрокурора В. Шокіна, і це рішення підтримали 289 народних депутатів.

Лідер партії «Батьківщина» впевнена, що у випадку, якщо всі переговори про нову коаліцію завершаться лише тим, що дві найбільші фракції – «Народний фронт» та Блок Петра Порошенка – поміняються місцями: члени БПП з президії ВРУ підуть в Уряд, а «Народний фронт» з Уряду перейде в президію Верховної Ради, – криза триватиме, і єдиним виходом з неї будуть перевибори парламенту.