Офіційний сайт Волинської обласної партійної організації "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

Іваничівські «батьківщинівці» підтримують родину однопартійця, що загинув під Волновахою

Опубліковано в Місцеві новини / Новини
/
16 Кві 2015
0

Голова Іваничівського районного осередку ВО «Батьківщина» Юрій Мазурок та депутат Верховної Ради 6-го скликання «батьківщинівець» Віктор Олійник передали холодильник сім’ї Михайла Грицюка, який загинув під Волновахою у травні минулого року.

«Наш обов’язок – не забувати подвиг солдатів і не залишати без допомоги їхні родини. Якщо ми пам’ятатимемо своїх Героїв, наша історія не підлягатиме забуттю», – сказав Юрій Мазурок.

Воїн Михайло Грицюк був членом Іваничівської районної парторганізації ВО «Батьківщина». Його одним із перших мобілізували до 51-ої окремої механізованої бригади ЗСУ. Волинянин загинув смертю Героя під Волновахою у травні минулого року: дружина залишилася вдовою, а діти – без батька.

Представники Іваничівської «Батьківщини», які провідали родину Героя, побували на могилі Михайла Грицюка, віддавши данину шани.

«Такі як Михайло Грицюк захищали й продовжують захищати рубежі нашої держави. Слава їм і низький уклін за безсмертний подвиг», – наголосив «батьківщинівець» Юрій Мазурок.