Офіційний сайт Волинської обласної партійної організації "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

Іван Крулько: Влада почала усувати незручних людей і можливих конкурентів з політики

Опубліковано в Новини
/
18 Сер 2017
0

крулько іван

Нинішня влада, яка прийшла після Майдану, обрала не демократичний, а авторитарний шлях правління, усуваючи різними надуманими методами незручних людей та можливих конкурентів від активного політичного життя.

Таку думку висловив народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько під час ефіру на «Еспресо», обговорюючи історії із переслідуваннями громадського діяча і антикорупціонера Віталія Шабуніна і позбавленням громадянства Міхеіла Саакашвілі.

«Я б дуже хотів, аби ця історія не мала політичного підтексту, але насправді тут суцільна політика. Про це свідчать наступні факти:  по-перше, давно і добре знаю Віталія Шабуніна. Для того, щоб його спровокувати нанести удар, треба було добре постаратись. Тоді як Філімоненко – людина з багатьма невідомими,  яка встигла засвітитись, як псевдожурналіст, провокатор, який працював на сепаратистів і за гроші робив замовні інтерв’ю», – розповів парламентар.

За його словами, за удар рукою по обличчю не відкриваються такі кримінальні справи, які загрожують ув’язненням до п’яти років.

«Шабунін своєю діяльністю, як керівник центру протидії корупції, наступав багатьом на болючі мозолі, викриваючи різні корупційні схеми, насамперед, владі. І, схоже, у когось банально не витримали нерви і його вирішили прибрати з громадсько-політичного життя, як не зручного», – вважає депутат від «Батьківщини».

Як зауважив Іван Крулько, відібрати у Шабуніна  громадянство, як у Саакашвілі, важко,  бо він громадянин України.

«Він набув громадянство з народження. Саме тому йому вирішили «пришити» судимість, хоча б і умовну, яка у майбутньому не  даватиме йому права балотуватись і активно займатись політичною діяльністю», – пояснив політик і нагадав, як у радянські часи відомому громадсько-політичному діячу, дисиденту  В’ячеславу Чорноволу теж «шили» надуману статтю  за зґвалтування.

Іван Крулько переконаний, що наразі йде наступ на базові політичні цінності, що шкодить державі. Зокрема, на право обирати і бути обраним, право на свободу слова, журналістську діяльність тощо.

«Це мене найбільше лякає і турбує. Уявіть, якщо такими методами почнуть прибирати політиків, маргіналізують опозицію, то у нас буде режим, схожий на путінський, де не буде жодної іншої думки, а буде лише одна думка – «правильна», – резюмував він.